Aktualności

2014-04-08

Rejestracja Potencjalnych Dawców Komórek Macierzystych w WWSZiP

W dniach 05-06.04.2014 r. w Wałbrzyskiej Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości odbyła się akcja rejestracji potencjalnych dawców komórek macierzystych, prowadzona pod patronatem Fundacji DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska z siedzibą w Warszawie.

Chętne osoby mogły dokonać rejestracji na Wydziale  Nauk Społecznych i Zdrowia oraz na Wydziale Zarządzania i Administracji. W akcję licznie zaangażowali się studenci oraz pracownicy WWSZiP.

Potencjalnym dawcą komórek macierzystych może zostać zdrowa osoba między 18 a 55 rokiem życia. Pobranie wymazu jest całkowicie bezbolesne i trwa 5 minut!

Wałbrzyska Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości włączyła się w prowadzone działania na rzecz projektu „Dla Ciebie to 5 minut, dla Kogoś to całe życie” z nadzieją, że przełożą się one na sukces w postaci zarejestrowania kolejnych potencjalnych dawców, a rezultaty będą widoczne przez długie lata w postaci uratowanych istnień ludzkich.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie!!!


© 2013 Fundacja Klaster Innowacyjny "Dla zdrowia Sudety"
Projekt i wykonanie: www.reklama-walbrzych.pl
Projekt finansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w ramach realizacji zadania publicznego pt.: Wzmocnienie potencjału Klastra Innowacyjnego "Dla zdrowia-Sudety".
fot. Dawid Twardowski (góry) oraz PGU